Bahçeşehir Çilingir Servisi

Semtler


Kilitli kalan çelik kapılarınız için çilingiriniz Emniyet Anahtar Bahçeşehir de çilingir hizmeti vermektedir. Ev ve iş yerlerine 27 yıldır çilingir ve anahtarcı hizmeti veren emniyet Anahtar. Mağzada kilit satışları ve mobil çilingir hizmeti ile 7/24 Bahçeşehir ve Bahçeşehir çevresindeki diğer semtlere çilingir hizmeti vermektedir.

Bahçeşehir ÇİLİNGİRİ Emniyet Anahtar
0535 274 83 60

0212 579 79 97

Bahçeşehir’ün bir ilçesi olan Bahçeşehir semti için verdiğimiz çilingir hizmetinin maksimum ulaşım süresi 15 dakikadır. Bahçeşehir dışındaki diğer semtler için lütfen telefonla bilgi isteyiniz. Anahtar çekimi, kapı aça, kumanda kopyalama, oto kumandası kopyalama, bariyer, kepenk ve garaj kumandası kopyalama hizmeti vermekteyiz.  Çalıştığımız kilit markaları arasında Kale Kilit Multilock Kilit ve Dortek Kilit yer almaktadır.  Mul-T-Lock kilit için Multilock anahtarcı ve multilock çilingir hizmeti yetkili çilingir Emniyet Çilingir tarafından verilmektedir. Bahçeşehir sakinleri için profesyonel anahtarcılık hizmetlerinde kendi mobil araçlarımızla birlikte mağaza satışlarımızlada yerinde hizmet verilmektedir. Bahçeşehir çilingir servisi Emniyet Anahtar.

Ev ve iş yerlerinizde bulunan çelik para kasaları için, kilitli kalan çelik kasalar için, anahtarı kaybolan kasalar için Bahçeşehir Kasa çilingiri hizmeti vermektedeyiz.

Kilitli kalan, anahatrı kaybolan aracınız için 7/24 oto çilingir hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un neresinde olursanız olun, araç ruhsat sahibi sizseniz hasarsız araç kapısı açıyoruz. Oto çilingir hizmeti için yukarıdaki telefon numaramızı arayarak araç marka ve modelini belirtmeniz yeterli, Araç marka ve modeli ne olursa olsun, Bahçeşehir ve diğer semtlerde oto çilingir hizmetini vermekteyiz.