32 Yıldır İstanbul İkitelli de çilingir hizmeti vermekte olan Emniyet Anahtar, Verdiği hizmetler ve yaptığı kilit anahtar satışlarıyla müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi haline getiren İkitelli Çilingir Emniyet Anahtar yenilenen makina parkuruyla elektronik anahtarcılık hizmetide vermektedir. İstanbul ikitelli bölgesi için bir çok sanayi sitesine ve özel sitelere Mobil araçla ulaşım sağlayan Emniyet Anahtar haftanın 7 günü 24 saat çilingir ve anahtarcılık hizmeti vermektedir.

İkitelli de çilingire ihtiyaç duyduğunuzda yapmanız gereken hemen Emniyet Anahtarı aramak. Sabit fiyat politikası ve gerçek çözümleriyle, diğer çilingirlerin kapı ve kilitlerinize geri dönülmez zararlar vermesine sebep olmayın. Birçok kurumsal firmayla anlaşmalı olarak çalışan Emniyet Anahtar müşteri memnuniyeti ve sabit fiyat politikasıyla takdirleri toplamaktadır?

Verdiği kaliteli hizmetlerle, kale kilit güvencesi altında satışını ve tamirini yaptığı kilit satışlarıyla sirçok sigorta şirketinin de anlaşmalı çilingir olma özelliğini kazanmaktadır. Profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla oto çilingir hizmetini İstanbul da ikitelli bölgesinin yanısıra birçok semtinede oto çilingir oto kapı açma hizmeti vermektedir. Hasarsız oto kapı açma. oto kilit açma hizmetini profesyonel ekipmanlarla 7/24 vermektedir. Her marka ve model araç için oto anahtarı ve oto kumandası çoğaltma ve tamir hizmeti vermektedir. Yenilenen makina parkuruyla immobilizer ve çipli anahtar kopyalama ve tamir hizmeti vermektedir. Bu hizmetler faydalanmak için araç ruhsat sahibi olmanız yeterlidir. Araç ruhsat sahibi bize gelerek ithal ettiğimiz oto kumanda modelleriyle yeni oto anahtarı ve oto kumandası yaptırabilir.

İkitelli Çilingir ve Anahtarcılık Servisi

Telefon:

0212 579 79 97

0212 579 15 13

Cep No:

0532 253 29 02

0505 264 95 14

 

Verdiğimiz hizmetlerimiz arasında çelik para kasa açma hizmetide yer almaktadır. Her marka kasa için kasa çilingir hizmeti vermekteyiz. İkitelli de kasa çilingir hizmetinden faydalanmak için bizi aramanız yeterlidir. Şifreli, anahtarlı, elektronik çelik para kasalar için ikitelli kasa çilingir , çelik kasa açma hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekipmanlarla çelik kasa açma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kasa çilingir hizmetini uzun yıllardır vermekte olan Emniyet Anahtar Kasa anahtarı kopyalama çoğaltma hizmetide vermektedir.