Güneşli Çilingir Servisi

Semtler

Kilitli kalan çelik kapılarınız için çilingiriniz Emniyet Anahtar Güneşli de çilingir hizmeti vermektedir. Ev ve iş yerlerine 27 yıldır çilingir ve anahtarcı hizmeti veren emniyet Anahtar. Mağzada kilit satışları ve mobil çilingir hizmeti ile 7/24 Güneşli ve Güneşli çevresindeki diğer semtlere çilingir hizmeti vermektedir.

Güneşli ÇİLİNGİRİ Emniyet Anahtar
0535 274 83 60

0212 579 79 97

Güneşli’ün bir ilçesi olan Güneşli semti için verdiğimiz çilingir hizmetinin maksimum ulaşım süresi 15 dakikadır. Güneşli dışındaki diğer semtler için lütfen telefonla bilgi isteyiniz. Anahtar çekimi, kapı aça, kumanda kopyalama, oto kumandası kopyalama, bariyer, kepenk ve garaj kumandası kopyalama hizmeti vermekteyiz.

Ev ve iş yerlerinizde bulunan çelik para kasaları için, kilitli kalan çelik kasalar için, anahtarı kaybolan kasalar için Güneşli Kasa çilingiri hizmeti vermektedeyiz.

Kilitli kalan, anahatrı kaybolan aracınız için 7/24 oto çilingir hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un neresinde olursanız olun, araç ruhsat sahibi sizseniz hasarsız araç kapısı açıyoruz. Oto çilingir hizmeti için yukarıdaki telefon numaramızı arayarak araç marka ve modelini belirtmeniz yeterli, Araç marka ve modeli ne olursa olsun, Güneşli ve diğer semtlerde oto çilingir hizmetini vermekteyiz.