Ihlamur Evleri Çilingir Servisi

Semtler

Kilitli kalan çelik kapılarınız için çilingiriniz Emniyet Anahtar Ihlamur Evleri de çilingir hizmeti vermektedir. Ev ve iş yerlerine 27 yıldır çilingir ve anahtarcı hizmeti veren emniyet Anahtar. Mağzada kilit satışları ve mobil çilingir hizmeti ile 7/24 Ihlamur Evleri ve Ihlamur Evleri çevresindeki diğer semtlere çilingir hizmeti vermektedir.

Ihlamur Evleri ÇİLİNGİRİ Emniyet Anahtar
0535 274 83 60

0212 579 79 97

Ihlamur Evleri’ün bir ilçesi olan Ihlamur Evleri semti için verdiğimiz çilingir hizmetinin maksimum ulaşım süresi 15 dakikadır. Ihlamur Evleri dışındaki diğer semtler için lütfen telefonla bilgi isteyiniz. Anahtar çekimi, kapı aça, kumanda kopyalama, oto kumandası kopyalama, bariyer, kepenk ve garaj kumandası kopyalama hizmeti vermekteyiz.

Ev ve iş yerlerinizde bulunan çelik para kasaları için, kilitli kalan çelik kasalar için, anahtarı kaybolan kasalar için Ihlamur Evleri Kasa çilingiri hizmeti vermektedeyiz.

Kilitli kalan, anahatrı kaybolan aracınız için 7/24 oto çilingir hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un neresinde olursanız olun, araç ruhsat sahibi sizseniz hasarsız araç kapısı açıyoruz. Oto çilingir hizmeti için yukarıdaki telefon numaramızı arayarak araç marka ve modelini belirtmeniz yeterli, Araç marka ve modeli ne olursa olsun, Ihlamur Evleri ve diğer semtlerde oto çilingir hizmetini vermekteyiz.